/ YASAL UYARI

YASAL UYARI

BU İNTERNET SİTESİNİ KULLANAN HERKES AŞAĞIDA YERALAN VE ÖNCEDEN HABER VERİLMEKSİZİN DEĞİŞTİRİLME HAKKI FİRMAMIZCA SAKLI TUTULAN KOŞULLARI KABUL ETMİŞ SAYILIR. ANILAN KOŞULLARIN KABUL EDİLMEMESİ İNTERNET SİTESİNDEN ÇIKILMASINI GEREKTİRİR.

Haklarımız

Bu internet sitesinin tüm kullanıcılar için azami derecede faydalı olması için elimizden geleni yapmaktayız. Ancak unutlumamalıdır ki internet sitemizdeki bilgi ve malzemenin kullanımı fikri mülkiyet kavramı çerçevesinde bir takım kısıtlamalar içermektedir.

İnternet sitemizin marka, amblem, logo, işaret, metin, anlam ve görüntü açısından tüm içeriği firmamıza ait telif hakları kapsamındadır. İçeriğin kullanıcılar açısından kısmen ya da tamamen kullanım hakkı tamamen kişisel amaçlarla kısıtlı olup tüm ticari amaçlar ve izinsiz bilgi paylaşımı telif hakkının ihlali anlamı taşır.

Sınırlı Sorumluluk

Bu internet istesinde yeralan tüm bilgiler Arbor markasının ve ürünlerimizin genel tanıtımı amacıyla verilmektedir ve tümü ulaşabildiğimiz en güvenilir veri ve kabullere dayanarak üretilmiştir. Bununla birlikte firmamız istenmeden de olsa sitemizin içerebileceği hatalı bilgilerden ve sitemizi kullanan kişilerin bu hatalı bilgilerin kabulü sonucu uğrayabilecekleri zararlardan sorumlu tutulamaz.

Firmamız bu internet sitesinde tanıtılan ürünlerin tümünün satışının mümkün olması şeklinde bir sorumluluğu kabul etmemektedir. Yine bu ürünlerin internet sitesinde yeralan kimi özellikleri ya da kimi ürünlerin tamamı herhangi bir şekilde önceden haber verilmeksizin değiştirilebileceği veya kaldırılabileceği hakkının firmamıza ait olduğu unutulmamalıdır.

Bilgilerin Kullanımı

Firmamız bu internet sitesinde yeralan formlar aracılığıyla kullanıcı tarafından sağlanan bilgilerin ülkemiz yasalarına uygun bir şekilde kullanım hakkına sahiptir. Bu bilgilerin yasalara uygun bir şekilde kullanımından ve bundan doğabilecek sonuçlardan dolayı firmamız hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Virüsler

İnternet ortamında sürekli olarak yenileri ortaya çıkan virüs ve benzeri risklerin internet sitemiz aracılığıyla yayılmasını engellemek için elimizden gelenleri yapmakla birlikte bu tür risklerin oluşmayacağı konusunda herhangi bir taahhütte bulunmadığımızı ve anılan risklerden dolayı kullanıcıların uğrayabileceği zararlardan sorumlu tutulamayacağımızı hatırlatırız.

Dış Linkler

Bu internet sitesinden diğer internet sitelerine verilen linkler bilgi vermek dışında hiçbir amaç taşımamaktadır. Kullanıcıların bu linklerle ulaşaşacağı diğer internet sitelerinden direkt ya da dolaylı olarak zarara uğramaları durumunda firmamıza hiçbir sorumluluk yüklenemez.

SELECTRON ELEKTROKİMYA SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.
Halkali Merkez Mah. Sengul Sok.No:6 34303 K.Cekmece / ISTANBUL, TURKEY