/ AHŞAP KEPENKLER

AHŞAP KEPENKLER

Kanatlı Kepenkler

 wx=

Hem açık, hem de kapalı pozisyonlarda kilitlenen kepenklerimiz hareketli ya da sabit lamelli olarak imal edilmektedir. Hareketli lameller, kepenk kapalı konumdayken dahi gün ışığını ve görüşü kontrol etme imkanı vermektedir.

 wx=

Lamelli kepenklerin dışında; ortadan menteşeli, rustik, tablalı kanat gibi farklı modellerimiz bulunmaktadır.

Kayar Kepenkler

 wx=

Arbor kayar kepenkler sorunsuz çalışma ve uzun bir ömür için tasarlanmıştır. Modern mimarinin getirdiği yeni gereksinimleri doğal malzemeyle cevaplayan Arbor tüm ürünlerindeki estetiği kayar kepenklerde de sürdürmektedir. Arbor kayar kepenkler özel yüzey işlemleri sayesinde ahşabın benzersiz dokusunu yılların ötesine taşır.

 wx=

Kayar kepenklerimizde son derece gelişmiş ve pürüzsüz çalışan mekanizmalar kullanılmaktadır. Gün ışığının gölgeyle dengelenmesi hareketli veya sabit lamel seçenekleriyle sizin elinizdedir.

Kayar Katlanır Kepenkler

 wx=

Arbor kayar katlanır kepenkler, gelişmiş işlevleriyle geniş imkanları başınız ağrımadan kullanmanıza imkan sağlar. Kayar katlanır kepenklerde dışa katlanan çoklu kanatlar bir kenarda toplanarak maksimum ışık imkanı sağlar.

Dilediğinizde kayar katlanır kepenk kanatlarını kolayca açarak ışık kontrolü sağlayabilirsiniz. Tümü gerçek doğal ahşaptan üretilen kayar katlanır kepenkler son derece gelişmiş mekanizmalara sahiptir. Kullandığımız mekanizmalar sizlere uzun yıllar boyu sorunsuz bir şekilde hizmet edecektir.

 wx=

Arbor mühendisliğinin doğal malzemeyle buluştuğu kayar katlanır kepenkler, pencerelerimizdeki tüm ağaç ve renk seçeneklerimize sahiptir.