/ AHŞAP PENCERE FİYATLARI

Ahşap Pencere Fiyatları

Gün geçtikçe kullanımı daha da popüler olmaya başlayan pencere modelleri arasında ahşap pencere modelleri ilk sıralarda yer alıyor. Uygun fiyatı ve şık tasarımlarıyla tüm gözleri üzerine toplamayı başarıyor. Ahşap pencereler, metal ve pvc doğramaya oranla hem daha uygun fiyatlı hem de güvenlidir. Kendine has özelliklere sahip olan ahşap pencereler kullanıldığı ortama daha hoş bir hava katıyor. Diğer pencerelere oranla dayanıklılığı da oldukça kalitelidir. Özel tasarım olarak üretilen ARBOR ahşap pencerelerin fiyatlarında değişiklikler meydana gelebilir. Kullanılacağı binanın özelliklerine uygun olarak üretilen modeller fiyat bakımından daha maliyetli olacaktır. İhtiyaç duyan herkesin bütçesine uygun tarzda modeller mevcuttur. Sizler de dilerseniz hazır modellerden, dilerseniz kendinize has tasarımlardan yana tercihinizi yapabilirsiniz. Kullanacağınız ortama hayalinizdeki doğa havasını katabilirsiniz. Güvenle tercih edebileceğiniz ahşap modelleri temizlik açısından da rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Ahşap Pencere Çeşitleri

Ahşap pencereler kendi arasında pek çok çeşide ayrılır. Kullanılacak olan alana ve tercihe göre istenilen model tercih edilebilir. Ahşap pencere çeşitleri ortama klasik bir hava katmanın en doğru yollarındandır. Pencere rengi ve dış cephenin uyumu binanın bir bütün olarak iyi görünmesini sağlayan durumlardandır. Epoch, simplist, flat, enef gibi ahşap pencere çeşitleri arasından tercihinizi yapabilirsiniz. Tüm çeşitlerin kendine has pek çok özelliği de mevcuttur. Detaylı araştırma ve inceleme sonucunda kararınızı verebilirsiniz. Ahşap pencere çeşitleri arasından günümüzde en sık tercih edilen simplist çeşidi oluyor. Üç kat lamine ahşaptan üretilen ve dayanıklılığı en yüksek olan pencere çeşididir. Sizler de hava, su ve rüzgara karşı dayanıklı, ses yalıtımına uygun olan bir pencere çeşidi için tercih edebilirsiniz. Kendine özel rengi ve tasarımıyla da bina ile kombine edebilirsiniz.

Ahşap Pencere Kullanmanın Avantajları

Hem görünüm hem de kullanım açısından büyük avantaj sunan ahşap pencere çeşitleri, günümüzde klasik ev modellerinde daha sık tercih ediliyor. Ahşap pencere kullanımı diğer malzemelerden üretilen pencerelere oranla daha kaliteli ve uzun ömürlüdür. Isı ve ses yalıtımına katkı sağlayan bir pencere modelidir. Ahşap pencere çeşitleri temizlik ve bakım açısından da büyük kolaylık sağlar. Kir tutmayan yüzeyi sayesinde temizliği zor olmaz. Yapımında kullanılan malzemelerin kalitesi sayesinde güvenli bir kullanım sunar. Binanın içinin ısınmasında kolaylık sağlar. İç mekanlar ile uyum sağlayan bir pencere modelidir. Elektrik biriktirmediği için doğalgaz ve sıcaklığa karşı rahat bir kullanım sağlar. ARBOR ahşap pencere kullanımı ile sizler de kendinizi daha güvende hissedebilirsiniz. Klasik ya da modern tarzdaki modellerden yana tercih edebilirsiniz. Çekici bir bina görünümünün ortaya çıkmasını sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda ahşap pencere kullanımı ile çevreye doğal katkı sağlayabilirsiniz.

Ahşap Pencere Nerelerde Kullanılır?

Pencereler, binanın dıştan görünümünü en çok etkileyen etkenlerdendir. Çeşitli ağaçlar kullanılarak üretimi yapılan ahşap pencere modelleri, günümüzde iç ve dış mekanlarda kullanımı daha da artıyor. Özellikle klasik bir havaya dönüştürülmek istenen evlerde tercih edilen pencere çeşididir. Moda haline gelen ahşap pencere kullanımı iş yerlerinde de tercih ediliyor.  Hem doğal hem de hoş bir kullanım sağladığı için istenilen mekanda kullanılabilir. Hammadde olarak ağaçtan yapılan ARBOR ahşap pencere çeşitleri ile sizler de yaşadığınız mekânı güzelleştirebilirsiniz. Çevre dostu olan ve sağlığa herhangi bir zararı olmayan ahşabı güvenle tercih edebilirsiniz. Dayanıklılık açısından da yüksek kaliteye sahip olduğu için evlerinizde dış etkenlere karşı koruma sağlayabilirsiniz. Ahşap pencere çeşitleri arasından binanızın hem iç hem de dış cephesine uyum sağlayan modeli tercih edebilirsiniz.