Dip Çıtası ve Pervaz:

Ahşap pencerelerle duvar arasındaki birleşimi en pratik ve ekonomik şekilde, “dip çıtası” olarak adlandırılan anşap kapama elemanlarıyla çözmek mümkündür. Beklentileri daha yüksek olan müşterilerimizse bu birleşimi, ahşap söve elemanlarıyla gerçekleştirmeyi ve birbirinden güzel pervazlarımızla tamamlamayı tercih edebilirler.

 width=

Taç ve Köşe Elemanı :

Pervaz kullanımıyla elde edeceğiniz şıklıkla yetinmeyip, yatay ve dikey pervazlar arasına dekoratif köşe birleşim elemanı kullanabilir ya da üst pervaz yerine pencerenizi ahşap taç elemanlarımızdan biriyle “taçlandırabilir” ve onu ev dekorasyonunuzun odak noktası yapabilirsiniz.

 width=

Denizlik:

Pencere ile alt duvarın birleşimi için farklı denizlik çözümleri mümkündür.

 width=

Dış mekanda sunduğumuz standart çözüm ise bize özel aluminyum denizliklerdir.

Karolaj Çıtaları ve Gerçek Bölüntü Sistemi:

Pencerelerin küçük bölüntülere ayrılması cephe görünümüne ve iç mekana bambaşka bir ambians katmaktadır. Mimari üslubun gereği ya da yalnızca bir beğeni sonucu bölüntülü pencereleri tercih ediyorsanız aşağıdaki farklı çözümlerden dilediğinizi seçmek sizin elinizde…

Karolaj Çıtaları:

Pencerenizle aynı ağaçtan ve benzer tekniklerle üretilen massif ahşap karolaj çıtalarıyla aşağıdaki modelleri ve hayal gücünüzün ortaya çıkaracağı her türlü görünümü en ekonomik şekilde elde etmeniz mümkündür.

 width=

Gerçek Bölüntü Sistemi:

Bu sistem, çıtayla ekonomik bir şekilde yakalayabileceğiniz karolaj görüntüsünü gerçek cam bölüntüleriyle daha vurgulanmış şekilde elde etmenizi sağlar. Kullanılan ahşap bölüntü profilleri cama bölünmüş süsü vermez onu gerçekten bölmelere ayırır.

Bu şekilde aşağıdaki örnekleri ve hayal edebileceğiniz farklı görüntüleri elde etmeniz mümkündür.

 width=